Vyrovnávací podložky pod dlažbu

Jak správně nakoupit stavitelné (rektifikační) nebo pevné terče.

Máme li terén rovný a potřebujeme pouze zvolit nový moderní podklad jako je dlažba nebo WPC prkna, například na balkóně, lodžii, terase a nepotřebujeme výšku zvedat více jak 25 mm, pak použijte pevné terče: https://www.karoapp.cz/terce-s-pevnou-vyskou/

Stačí si vyměřit přesnou výšku jakou potřebujeme, nesmíme zapomenout na výšku terasového roštu, prkna nebo dlaždice, která nám navýší výšku, pevné terče mají výhodu v tom že nepotřebujete žádné příslušenství, pevné terče mají spáru pro dlažbu přímo na terči. 

V případě že je terén ve svahu nebo chceme si udělat terasu na garáži, rovné střeše která je vyspádovaná, tam je už potřeba použít stavitelné terče: https://www.karoapp.cz/stavitelny-terc-na-dlazbu/  nebo https://www.karoapp.cz/stavitelne-terce-na-rost/

Opět nesmíme zapomenout připočítat výšku zvoleného materiálu jako jsou WPC prkna, rošt nebo dlažba. U povrchu ve svahu je ideální vyměřit plochu a do každého rohu zatlouct dřevěné hranoly a hadicovou vodováhou nebo laserem poznačit horní vrstvu, natáhnete zednický provázek a jednoduše změříte postupně všechny výšky terčů co potřebujete, nesmíte zapomenout odečíst výšku prken, roštu nebo dlažby. 

Tabulka počtu terčů na 1 m 2 v závislosti na velikosti dlaždice

  • 30 x 30 cm      11,11 ks terčů
  • 40 x 40 cm      6,25 ks terčů
  • 30 x 60 cm      5,56 ks terčů
  • 50 x 50 cm      4 ks terčů
  • 60 x 60 cm      2,78 ks terčů

v____kov___nastaviteln___no__ky_pro___pravu_teras__podlach_banner_

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení